Coming Up...
1:15:16
Volleyball - Russian Super League Mens Matches
14m
Belogorie Belgorod 1.05
Yenisey Krasnoyarsk 9.80
Soccer - Indian Super League
14m
Kerala Blasters FC 2.73
Draw 3.10
Chennai Titans FC 2.58
Tennis - WTA Dubai Match
44m
Elina Svitolina 2.33
Angelique Kerber 1.63
Basketball - FIBA World Cup Asia Qualifiers
44m
Syria 5.00
Lebanon 1.17
Tennis - ATP Marseille Match
44m
Tomas Berdych 1.33
Damir Dzumhur 3.45
Soccer - Club Friendlies
44m
Rostov FK (n) 1.75
Draw 3.80
Stabaek 4.20
Soccer - Club Friendlies
104m
Sandnes Ulf (n) 2.55
Draw 3.60
Viking 2.49
Basketball - NCAAB Match
104m
Wright State 1.35
IUPUI 3.20
Tennis - ATP Challenger Bergamo Match
104m
Lorenzo Sonego 1.25
Mohamed Safwat 4.10
Basketball - FIBA World Cup Qualification Match
104m
Bulgaria 2.46
Czech Republic 1.55
Tennis - WTA Dubai Doubles Match
119m
E Makarova / E Vesnina 1.56
S W Hsieh / S Peng 2.43
Basketball - FIBA World Cup Qualification Match
134m
Belarus +19.0 1.90
Spain -19.0 1.90
Basketball - FIBA World Cup Qualification Match
134m
Greece -16.5 1.93
Estonia +16.5 1.88
Tennis - WTA Budapest Match
134m
Dominika Cibulkova 1.34
Johanna Larsson 3.35
Ice Hockey - Finland Mestis Match
134m
TuTo 1.65
Draw 5.10
Jokipojat 3.70
Ice Hockey - Finland Mestis Match
134m
KeuPa 1.48
Draw 6.10
RoKi 4.30
Ice Hockey - Finland Mestis Match
134m
Peliitat 2.21
Draw 4.40
Hermes 2.57
Volleyball - Finland Mestaruusliiga Mens Matches
134m
Raision Loimu 1.95
LEKA Volley 1.86
Volleyball - Spainish Copa del Rey Mens Matches
134m
Unicaja Almeria 1.11
FC Barcelona 6.60
Ice Hockey - World Club Friendlies
134m
Mountfield HK 2.21
Draw 4.40
Eisbaren Berlin 2.56
Geelong Race 1 - Dnr Logistics Pace (2nd Heat)
Distance: 2100m
Track: Good
Weather: Overcast
Start Time: 6:33 PM
Final Results
Winners STAB NSWTAB TATTS SP TF
1st 2. Flyin Circles
D: Luke Tabone
3.80 3.50 4.00 - -
1.30 1.60 1.40    
2nd 11. Nickys Idol
D: Monique Burnett
1.50 1.50 1.30    
3rd 8. Rowdy Rocket
D: Darren Zahra
4.10 3.50 4.70    
Exotics
Quinella (2/11) 7.70  
Exacta (2/11) 13.30  
Trifecta (2,11,8) 150.50  
First Four (2,11,8,3) 492.90  
# Runner (Barrier) Fixed WinFixed PlaceMiddle TOTEMiddle Tote (Place)
1 Seize Power
Scratched @ 08:44 14/09/17
2 Flyin Circles
D: Luke Tabone
4.20 1.35 MT 1.40
3 Manganello
D: Rhys Nicholson
2.20 1.14 MT 1.60
4 Braeview Brave
D: Ian Attard
61.00 8.00 MT 6.60
5 Too Swift
D: Xavier O'connor
16.00 2.80 MT 3.30
6 Tejays Candyman
D: Josh Duggan
91.00 11.00 MT 9.60
7 Zuko Dream
D: Darby Mcguigan
126.00 16.00 MT 18.50
8 Rowdy Rocket
D: Darren Zahra
26.00 3.70 MT 4.10
9 The Cullector
D: Jason Lee
101.00 13.00 MT 10.30
10 Exotic Guy
D: Michael Bellman
71.00 9.50 MT 10.70
11 Nickys Idol
D: Monique Burnett
5.00 1.45 MT 1.50
12 Maken Art Magic
D: Christopher Shinn
34.00 5.00 MT 4.70
13 Goodtime Bobby
D: Jason Camilleri
21.00 3.40 MT 4.00
Sort By Number Sort By Dividend Sort By Name
Win, Eachway and Place (Pays 1,2,3)
Favourite vs Field
Manganello 2.20
Any Other Runner 1.67