Coming Up...
16:17:23
Golf - Qatar Masters 2018 - Tournament Matchups
162m
Haydn Porteous 1.67
Marcus Kinhult 2.21
Ice Hockey - Russia Junior Hockey League
162m
Snezhnye Barsy U21 3.35
Draw 5.30
Stalnye Lisy U21 1.72
Volleyball - South Korea V League Womens Match
162m
Daejeon KGC (w) 3.25
Gimcheon Hi-Pass (w) 1.35
Golf - Qatar Masters 2018 - Tournament Matchups
3h 2m
Thomas Detry 1.79
Alexander Bjork 2.04
Golf - Qatar Masters 2018 - Tournament Matchups
3h 12m
Richie Ramsay 1.69
Erik Van Rooyen 2.17
Basketball - FIBA World Cup Asia Qualifiers
3h 17m
Australia -22.0 1.95
Philippines +22.0 1.85
Golf - Qatar Masters 2018 - Tournament Matchups
3h 22m
Maximilian Kieffer 1.93
Sean Crocker 1.88
Golf - Qatar Masters 2018 - Tournament Matchups
3h 32m
Thorbjorn Olesen 1.80
Andy Sullivan 2.01
Ice Hockey - World Club Friendlies
3h 42m
Spartak Moscow 1.62
Draw 4.70
HC Yugra 4.10
Tennis - WTA Budapest Doubles Match
4h 42m
A Komardina / N Stojanovic 2.06
L Kerkhove / L Marozava 1.76
Tennis - WTA Dubai Match
4h 42m
Elina Svitolina 1.42
Naomi Osaka 2.94
Volleyball - South Korea V League Mens Match
4h 42m
Incheon Korean Air Jumbos 1.40
Suwon Kepco Vixtorm 2.94
Basketball - Korean WKBL
4h 42m
Guri Kdblife Winnus +16.5 1.91
Woori Hansae (w) -16.5 1.89
Tennis - WTA Budapest Match
4h 42m
Johanna Larsson 2.49
Aleksandra Krunic 1.55
Tennis - WTA Dubai Doubles Match
4h 42m
A Rosolska / A Spears 4.10
L Chan / A Sestini Hlavackova 1.24
Basketball - FIBA World Cup Asia Qualifiers
5h 12m
Japan 1.14
Chinese Taipei 5.80
Tennis - ATP Marseille Match
5h 42m
Mischa Zverev 2.86
Karen Khachanov 1.44
PyeongChang 2018 - Mens Olympic Curling - Matches
5h 47m
Canada 1.27
USA 3.85
PyeongChang 2018 - Mens Olympic Curling - Matches
5h 47m
Sweden 1.52
Switzerland 2.54
PyeongChang 2018 - Womens Olympic Biathlon - 4x6km Relay
5h 57m
Italy 1.63
Ukraine 2.28
Vincennes - Fra Race 7 - Fra Race 7 - Prix Du Mesle
Distance: 2175m
Start Time: 1:57 AM
Final Results
Winners STAB NSWTAB TATTS SP TF
1st 5. East Island
D: J Dubois
8.80 2.80 9.60 - -
1.70 2.80 3.60    
2nd 2. Extremity
D: S Ernault
3.00 3.90 2.70    
3rd 10. Elena Princesse
D: J M Bazire
2.40 2.80 2.00    
Exotics
Quinella (5/2) 30.60  
Exacta (5/2) 84.90  
Trifecta (5,2,10) 256.00  
First Four (5,2,10,8) 171.20  
# Runner (Barrier) Fixed WinFixed Place
1 Evita Du Bourg
D: B Robin
26.00 5.50
2 Extremity
D: S Ernault
6.50 2.00
3 Energy Du Bouffey
D: M Lenoir
19.00 4.20
4 Electra Wind
D: E Raffin
12.00 3.00
5 East Island
D: J Dubois
7.50 2.15
6 Erika Dream
Scratched @ 02:04 14/02/18
7 Ermine D'occagnes
D: F Nivard
16.00 3.70
8 Etonne De Carsi
D: Y Lebourgeois
4.20 1.55
9 Eureka Du Chene
D: P Ph Ploquin
13.00 3.10
10 Elena Princesse
D: J M Bazire
3.10 1.35
11 Emara Du Goutier
D: A Abrivard
16.00 3.70
12 Easy One
D: Ch Gallier
61.00 11.00
Sort By Number Sort By Dividend Sort By Name
Win, Eachway and Place (Pays 1,2,3)
Favourite vs Field
Elena Princesse 3.10
Any Other Runner 1.37