Coming Up...
1:33:34
Basketball - FIBA World Cup Asia Qualifiers
26m
Syria 5.00
Lebanon 1.17
Tennis - WTA Dubai Match
26m
Elina Svitolina 2.31
Angelique Kerber 1.64
Tennis - ATP Marseille Match
26m
Tomas Berdych 1.33
Damir Dzumhur 3.45
Soccer - Club Friendlies
26m
Rostov FK (n) 1.75
Draw 3.80
Stabaek 4.20
Soccer - Club Friendlies
86m
Sandnes Ulf (n) 2.55
Draw 3.60
Viking 2.49
Basketball - NCAAB Match
86m
Wright State 1.35
IUPUI 3.20
Tennis - ATP Challenger Bergamo Match
86m
Lorenzo Sonego 1.25
Mohamed Safwat 4.10
Basketball - FIBA World Cup Qualification Match
86m
Bulgaria 2.46
Czech Republic 1.55
Tennis - WTA Dubai Doubles Match
101m
E Makarova / E Vesnina 1.56
S W Hsieh / S Peng 2.43
Basketball - FIBA World Cup Qualification Match
116m
Belarus +19.0 1.90
Spain -19.0 1.90
Basketball - FIBA World Cup Qualification Match
116m
Greece -16.5 1.93
Estonia +16.5 1.88
Tennis - WTA Budapest Match
116m
Dominika Cibulkova 1.34
Johanna Larsson 3.35
Ice Hockey - Finland Mestis Match
116m
TuTo 1.65
Draw 5.10
Jokipojat 3.70
Ice Hockey - Finland Mestis Match
116m
KeuPa 1.48
Draw 6.10
RoKi 4.30
Ice Hockey - Finland Mestis Match
116m
Peliitat 2.21
Draw 4.40
Hermes 2.57
Volleyball - Finland Mestaruusliiga Mens Matches
116m
Raision Loimu 1.95
LEKA Volley 1.86
Ice Hockey - World Club Friendlies
116m
Mountfield HK 2.21
Draw 4.40
Eisbaren Berlin 2.56
Volleyball - Spainish Copa del Rey Mens Matches
116m
Unicaja Almeria 1.11
FC Barcelona 6.60
Soccer - Jordan Pro League
116m
Al Wehdat 1.80
Draw 3.35
Al Ramtha 4.60
Volleyball - Serbia Savezna Liga Mens Matches
116m
Jedinstvo 1.49
Novi Pazar 2.62
Dieppe - Fra Race 2 - Fra Race 2 - Prix Nell Breaute
Distance: 3400m
Track: Heavy
Weather: Overcast
Start Time: 10:09 PM
Final Results
Winners STAB NSWTAB TATTS SP TF
1st
7. Rosie Bramble (7) 67kg
J: S Evin
20.40 29.70 15.60 - -
8.20 8.50 9.90    
2nd
1. Bonny Dazzler (1) 69kg
J: G Re
1.10 2.40 2.80    
3rd
6. Aie Aie Aie (6) 69kg
J: Rl O'brien
NTD NTD NTD    
Exotics
Quinella (7/1) 14.50  
Exacta (7/1) 82.10  
Trifecta (7,1,6) 152.60  
First Four (7,1,6,2) 409.20  
# Runner (Barrier) Flucs Fixed WinFixed Place
1
Bonny Dazzler (1) 69kg
J: G Re
2.90 1.60
2
Danza Kuduro (2) 69kg
J: O Jouin
8.50 3.50
3
Guyonne (3) 69kg
J: M Delmares
13.00 5.00
4
Pasifae (4) 69kg
J: T Lemagnen
14.00 5.00
5
Smockon The Water (5) 69kg
J: J Giron
5.50 2.50
6
Aie Aie Aie (6) 69kg
J: Rl O'brien
2.60 1.50
7
Rosie Bramble (7) 67kg
J: S Evin
21.00 7.50
Sort By Number Sort By Dividend Sort By Name
Win, Eachway and Place (Pays 1,2)
Favourite vs Field
Aie Aie Aie 2.60
Any Other Runner 1.49