Coming Up...
14:20:35
Tennis - ATP Challenger Yokohama Match
99m
Tatsuma Ito 1.16
Kaito Uesugi 5.30
Soccer - Indian I League
5h 9m
Minerva Academy FC 1.58
Draw 3.55
Aizawl 6.20
Tennis - ATP Dubai Match
6h 39m
Gleb Sakharov 5.30
Philipp Kohlschreiber 1.16
Snooker - Welsh Open Match
6h 39m
Jamie Barrett 3.05
Ian Burns 1.39
Snooker - Welsh Open Match
6h 39m
Chen Zifan 3.15
Zhou Yuelong 1.36
Snooker - Welsh Open Match
6h 39m
Fang Xiongman 2.60
Yuan Sijun 1.50
Snooker - Welsh Open Match
6h 39m
Scott Donaldson 2.01
Fergal OBrien 1.81
Snooker - Welsh Open Match
6h 39m
Barry Hawkins 1.11
Niu Zhuang 6.60
Snooker - Welsh Open Match
6h 39m
Dominic Dale 1.35
Chris Totten 3.25
Tennis - ATP Dubai Match
6h 39m
Stefanos Tsitsipas 1.61
Mikhail Kukushkin 2.33
Basketball - Korean WKBL
6h 39m
Yongin Samsung Blueminx (w) -2.0 1.93
Shinhan Bank S Birds (w) +2.0 1.88
Basketball - FIBA World Cup Asia Qualifiers
7h 9m
South Korea 1.73
New Zealand 2.11
Basketball - FIBA World Cup Asia Qualifiers
8h 39m
Hong Kong +37.0 1.98
China -37.0 1.83
Tennis - ATP Dubai Match
8h 39m
Roberto Bautista Agut 1.16
Florian Mayer 5.20
Tennis - ATP Dubai Match
8h 39m
Robin Haase 1.42
Quentin Halys 2.88
Ice Hockey - Russia Junior Hockey League
9h 9m
HC Altay Ust-Kamenogorsk U21 +3.5 1.85
Stalnye Lisy U21 -3.5 1.95
Tennis - ATP Dubai Doubles Matches
9h 19m
D Istomin / D Nestor 2.38
R Gasquet / P-H Herbert 1.58
Ice Hockey - Russia Junior Hockey League
9h 39m
Snezhnye Barsy U21 3.40
Draw 5.10
HC Sarmaty U21 1.73
Snooker - Welsh Open Match
9h 39m
Wang Yuchen 3.10
Peter Ebdon 1.38
Snooker - Welsh Open Match
9h 39m
Xiao Guodong 1.36
Chris Wakelin 3.15
Goodwood - Eng Race 2 - Eng Race 2 - Ebf Maiden Stakes (plus 10)
Distance: 1600m
Track: Good
Weather: Overcast
Start Time: 2:49 AM
Final Results
Winners STAB NSWTAB TATTS SP TF
1st
3. Bon Scotte (1) 59.5kg
J: Hollie Doyle
24.10 15.60 25.70 - -
2.90 4.90 4.80    
2nd
6. Kitaabaat (5) 59.5kg
J: D O'neill
1.50 1.40 1.20    
3rd
1. Adams Park (2) 59.5kg
J: David Egan
1.90 2.10 1.00    
Exotics
Quinella (3/6) 37.30  
Exacta (3/6) 189.70  
Trifecta (3,6,1) 587.80  
# Runner (Barrier) Flucs Fixed WinFixed Place
1
Adams Park (2) 59.5kg
J: David Egan
3.30 1.35
2
Atomic Jack (4) 59.5kg
J: D Sweeney
21.00 4.20
3
Bon Scotte (1) 59.5kg
J: Hollie Doyle
15.00 3.30
4
Bowditch (9) 59.5kg
J: S Golam
7.50 2.10
5
Danceteria (6) 59.5kg
J: W Carson
14.00 3.20
6
Kitaabaat (5) 59.5kg
J: D O'neill
2.50 1.24
7
Larksborough
Scratched @ 02:48 26/08/17
8
Rastrelli (7) 59.5kg
J: H Crouch
8.50 2.25
9
Sukhovey (3) 57.5kg
J: K Fox
51.00 9.00
Sort By Number Sort By Dividend Sort By Name
Win, Eachway and Place (Pays 1,2,3)
Favourite vs Field
Kitaabaat 2.50
Any Other Runner 1.53