Coming Up...
23:09:20
ATP Challenger Andria Match
20m
Quentin Halys 1.64
Laurynas Grigelis 2.31
Russia Vysshaya Hokkeinaya Liga
20m
Kazzinc Torpedo -1.5 2.28
Tseng Tou Jilin +1.5 1.64
Egypt Premier League
35m
Nojom Al Mostabel FC 5.70
Draw 3.75
Misr Lel Makasa 1.59
Greek Football League
50m
AE Karaiskakis 1.65
Draw 4.20
Aiginiakos 4.70
Greek Football League
50m
Aittitos Spaton 3.25
Draw 3.50
Panachaiki 2005 2.14
Greek Football League
50m
PAS Irodotos Nea Alikarnassos 1.48
Draw 4.40
Apollon Kalamarias 6.25
Greek Football League
50m
Platanias FC 2.04
Draw 3.30
Kissamikos FC 3.75
Greek Football League
50m
Sparti FC 4.50
Draw 3.65
Trikala 1.77
Greek Football League
50m
Volos NFC 2.04
Draw 3.70
Ergotelis 3.35
Russia Junior Hockey League
50m
Snezhnye Barsy U21 2.03
Draw 4.40
HC Sarmaty U21 2.84
Tunisian League One
50m
ES Tunis 1.22
Draw 6.25
US Monastirienne 11.00
Russia Vysshaya Hokkeinaya Liga
50m
Saryarka Karagandy -3.0 1.80
KRS Heilongjiang +3.0 2.03
Russia Junior Hockey League
50m
Belye Medvedi U21 3.20
Draw 4.60
Avto Yekaterinburg U21 1.86
Italian Serie C
80m
Entella 1.37
Draw 4.60
US Olbia 1905 8.25
Russia Junior Hockey League
110m
HC Sputnik Almetyevsk U21 2.24
Draw 4.50
Kuznetskie Medvedi U21 2.50
Russia Junior Hockey League
110m
Krasnaya Armiya U21 1.34
Draw 6.25
Mytischenskie Atlanty U21 6.00
Russia Junior Hockey League
110m
HC Irbis U21 1.41
Draw 5.70
Tyumensky Legion U21 5.30
Russia Vysshaya Hokkeinaya Liga
110m
Molot Prikamye Perm 2.27
Draw 4.50
Gornyak Uchaly 2.44
Indian Super League
110m
FC Pune City 3.55
Draw 3.40
Jamshedpur 2.01
ATP Challenger Andria Match
110m
Julian Ocleppo 3.50
Aldin Setkic 1.31
Salisbury - Eng Race 4 - Eng Race 4 - Draintech Tankers Nursery
Distance: 1400m
Start Time: 2:07 AM
Final Results
Winners STAB NSWTAB TATTS SP TF
1st 5. Sufficient (8) 59kg
J: J Crowley
6.70 7.90 5.00 - -
1.70 2.50 1.00    
2nd 3. John Betjeman (9) 60.5kg
J: Finley Marsh
2.90 1.04 2.80    
3rd 7. Cromwell (2) 57.5kg
J: Nicola Currie
7.10 5.80 5.30    
Exotics
Quinella (5/3) 27.90  
Exacta (5/3) 38.70  
Trifecta (5,3,7) 289.00  
# Runner (Barrier) Fixed WinFixed Place
1 Chonburi (6) 61.5kg
J: Rossa Ryan
5.00 1.60
2 Headland
Scratched @ 17:56 14/09/18
(Deductions: Win 38 c, Plc 22c)
3 John Betjeman (9) 60.5kg
J: Finley Marsh
7.00 1.95
4 Mersey (4) 60kg
J: G Mahon
17.00 3.50
5 Sufficient (8) 59kg
J: J Crowley
6.50 1.85
6 Elegant Love (3) 58kg
J: H Crouch
18.00 3.70
7 Cromwell (2) 57.5kg
J: Nicola Currie
10.00 2.45
8 Perfectly (5) 56kg
J: P Cosgrave
14.00 3.00
9 Ghost Queen (1) 54.5kg
J: J Mitchell
2.70 1.26
Sort By Number Sort By Dividend Sort By Name
Win, Eachway and Place (Pays 1,2,3)
Favourite vs Field
Ghost Queen 2.70
Any Other Runner 1.43