Coming Up...
13:17:41
Aussie Rules - SANFL - Round 4
52m
Sturt 1.95
Port Magpies 1.85
Aussie Rules - TSL - Round 5
102m
Kingborough 9.50
Glenorchy 1.05
Tennis - ATP Challenger An Ning Match
102m
Vasek Pospisil 1.53
Lloyd George Harris 2.57
Tennis - ATP Challenger An Ning Match
102m
Andrew Whittington 1.96
Prajnesh Gunneswaran 1.87
Aussie Rules - AFL - Round 5
122m
Collingwood Magpies 1.75
Essendon Bombers 2.12
Rugby League - NRL - Round 8
172m
St George Illawarra 1.72
Sydney Roosters 2.18
Table Tennis - Mens Challenger Series Matches
3h 12m
Evgueni Chtchetinine 1.70
Enzo Angles 2.17
Table Tennis - Mens Challenger Series Matches
3h 12m
Evgueni Chtchetinine 4.00
Yannick Vostes 1.25
Table Tennis - Mens Challenger Series Matches
3h 12m
Fedor Kuzmin 2.06
Petr David 1.77
Table Tennis - Mens Challenger Series Matches
3h 12m
Evgueni Chtchetinine 1.56
Marc Duran 2.45
Table Tennis - Mens Challenger Series Matches
3h 12m
Miroslav Horejsi 1.83
Fedor Kuzmin 1.98
Table Tennis - Mens Challenger Series Matches
3h 12m
Fedor Kuzmin 1.90
Yannick Vostes 1.90
Table Tennis - Mens Challenger Series Matches
3h 12m
Enio Mendes 1.90
Marc Duran 1.90
Table Tennis - Mens Challenger Series Matches
3h 12m
Miroslav Horejsi 2.53
Petr David 1.53
Table Tennis - Mens Challenger Series Matches
3h 12m
Enzo Angles 1.70
Petr David 2.17
Table Tennis - Mens Challenger Series Matches
3h 12m
Enio Mendes 2.53
Yannick Vostes 1.53
Table Tennis - Mens Challenger Series Matches
3h 12m
Miroslav Horejsi 1.70
Enio Mendes 2.17
Basketball - Philippines - PBA Commissioners Cup
5h 12m
Columbian Dyip 3.50
Meralco Bolts 1.31
Tennis - ATP Barcelona Match
5h 42m
Guillermo Garcia-Lopez 5.30
Kei Nishikori 1.16
Tennis - ATP Budapest Match
5h 42m
Marco Cecchinato 1.67
Damir Dzumhur 2.25
Les Sables Dolonne - Fra Race 3 - Fra Race 3 - Prix Hippodrome De La Malbrande (gr B)
Distance: 2750m
Start Time: 3:03 AM
Final Results
Winners STAB NSWTAB TATTS SP TF
1st 7. Diego D'uka
D: A Abrivard
5.00 4.50 4.10 - -
2.50 2.70 1.50    
2nd 9. Danseur Baroque
D: F Lecanu
2.70 1.04 2.50    
3rd 5. Dotka De Loiron
D: L Guinoiseau
8.50 6.30 6.20    
Exotics
Quinella (7/9) 12.00  
Exacta (7/9) 13.70  
Trifecta (7,9,5) 379.20  
First Four (7,9,5,2) 2528.30  
# Runner (Barrier) Fixed WinFixed Place
1 Damier Rouge Phi
D: Ch J Bigeon
16.00 3.50
2 Demon Du Medoc
D: Ph Boutin
16.00 3.50
3 Deeva Devol
D: B Hervo
34.00 6.50
4 Deus Ex Machina
D: H Sionneau
2.05 1.18
5 Dotka De Loiron
D: L Guinoiseau
31.00 6.00
6 Dream To Gis
D: Ch Hamel
34.00 6.50
7 Diego D'uka
D: A Abrivard
5.50 1.75
8 Desperado
D: A Jannier
19.00 4.00
9 Danseur Baroque
D: F Lecanu
5.00 1.65
10 Dryade De Chenu
D: J M Baudouin
34.00 6.50
11 Divine Aventure
D: J Dubois
17.00 3.70
12 Daisy Jenilou
D: D Pieters
26.00 5.00
13 Diego De La Criere
D: J Hocde
51.00 9.50
14 Dayana Berry
D: Th Radoux
101.00 18.00
Sort By Number Sort By Dividend Sort By Name
Win, Eachway and Place (Pays 1,2,3)
Favourite vs Field
Deus Ex Machina 2.05
Any Other Runner 1.69