Coming Up...
18:22:28
Asian Games Match
37m
Chinese Taipei -23.0 1.90
Hong Kong +23.0 1.90
China Championship Qualifiers 1st Round
37m
Stuart Bingham 1.31
Craig Steadman 3.45
China Championship Qualifiers 1st Round
37m
Xiao Guodong 1.27
Zhang Yong 3.85
China Championship Qualifiers 1st Round
37m
Mark Joyce 1.51
James Wattana 2.58
Australian National Youth League
67m
Olympic FC Brisbane U20 1.20
Draw 6.75
Sunshine Coast Fire (Youth) 9.25
Australian National Youth League
67m
Western Pride (Youth) 1.05
Draw 12.00
Redlands United U20 20.00
Australian National Youth League
67m
Moreton Bay Jets (Youth) 4.40
Draw 5.00
Brisbane Strikers U20 1.51
World Club Friendlies
97m
Rubin Tyumen 2.77
Draw 4.50
Toros Neftekamsk 2.06
Korean K League Challenge
127m
Bucheon FC 1995 2.78
Draw 3.25
Daejeon Citizen 2.49
Korean K League Challenge
127m
Busan lPark 2.73
Draw 3.15
Seongnam FC 2.58
Asian Games Match
3h 7m
Indonesia 1.26
Thailand 3.90
China Championship Qualifiers 1st Round
5h 7m
Scott Donaldson 1.04
Basem Eltahhan 11.00
WTA Connecticut Open Match
5h 37m
Aliaksandra Sasnovich 1.61
Kristina Mladenovic 2.32
World Club Friendlies
5h 37m
Molot Prikamye Perm 2.80
Draw 4.30
Zauralie Kurgan 2.08
Romanian Liga 1
6h 37m
Hermannstadt 2.03
Draw 2.96
SC FC Voluntari SA 4.20
World Club Friendlies
6h 37m
Slovan Bratislava 2.31
Draw 4.40
HC Kometa Brno 2.43
1st T20 - Ireland v Afghanistan
6h 37m
Ireland 2.54
Afghanistan 1.51
WTA Connecticut Open Match
6h 37m
Laura Siegemund 4.90
Johanna Konta 1.18
Belarus Premier League
6h 52m
FK Torpedo Minsk 3.35
Draw 2.79
Gomel 2.49
Finland Ykkonen
7h 7m
KTP 2.57
Draw 3.20
KPV 2.73
Vincennes - Fra Race 6 - Fra Race 6 - Prix De Bercy
Distance: 2850m
Start Time: 1:22 AM
Final Results
Winners STAB NSWTAB TATTS SP TF
1st 3. Tellmeastory
D: B Goop
13.60 13.20 12.40 - -
1.80 4.30 6.60    
2nd 9. Cabernet
D: M Abrivard
3.30 7.40 3.00    
3rd 12. Tarim
D: J Ph Monclin
3.40 2.50 2.40    
# Runner (Barrier) Fixed WinFixed Place
1 Columbo Renka
D: Mlle M Norberg
151.00 31.00
2 Tomos D'aghi
D: P Vercruysse
34.00 7.50
3 Tellmeastory
D: B Goop
14.00 3.60
4 Cooper De Guez
D: M Lenoir
91.00 19.00
5 Thiago Three
D: D Thomain
91.00 19.00
6 Napa Valley
D: J M Bazire
26.00 6.00
7 Cekoi
D: F Nivard
9.00 2.60
8 Cliffhanger
D: G Gelormini
41.00 9.00
9 Cabernet
D: M Abrivard
21.00 5.00
10 Cyrus De Cayola
D: Ch Cuiller
101.00 21.00
11 Caucasien
D: E Raffin
11.00 3.00
12 Tarim
D: J Ph Monclin
3.10 1.40
13 Canular
D: Y Lebourgeois
12.00 3.20
14 Cesario Vici
D: A Abrivard
21.00 5.00
15 Cador De Babel
D: P Y Verva
34.00 7.50
16 Chef Dairpet
D: Ch Bigeon
3.70 1.50
17 Cachou D'occagnes
D: F Ouvrie
67.00 14.00
18 Cap De Narmont
D: D Brossard
26.00 6.00
Sort By Number Sort By Dividend Sort By Name
Win, Eachway and Place (Pays 1,2,3)
Favourite vs Field
Tarim 3.10
Any Other Runner 1.32